+48 602 612 866

biuro@welcometoenglish.pl

  • Polski
  • English
 • Dorośli i firmy

  Dla dorosłych prowadzimy zajęcia indywidualne lub w parach, ponieważ dorośli uczą się inaczej niż dzieci. Wiemy i szanujemy wasze obowiązki zawodowe i domowe, dlatego intensywność kursu ustalamy z każdym indywidualnie. Materiały i tematyka kursu również dostosowane są do państwa potrzeb, niektórzy z was znają już nieco angielskiego, inni chcą uczyć się od podstaw.

  Możemy przygotować kurs zarówno przygotowujący do wyjazdu zarobkowego do Wielkiej Brytanii jak i pomagający dostać się na studia za granicą.

   

   

  Nasza szkoła posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych w zakresie języka angielskiego oraz niemieckiego. Nasi lektorzy pracują z osobami dorosłymi od poziomu początkującego po biegłą naukę języka ze specjalizacją biznesową.

  Jako szkoła współpracująca z National Geographic Learning nasze kursy bazują na podręcznikach oraz materiałach znanych każdemu słuchaczowi. Materiały National Geographic są nie tylko piękne, ale również ciekawe. Poszerzając wiedzę językową kursantów pozwalają poszerzyć również wiedzę o świecie. Nasi lektorzy przygotowują lekcje skrojone specjalnie dla Państwa firmy, oparte na podręcznikach, skupione na nauce mowy lub rozumieniu i pisaniu fachowych tekstów. 

  Zajęcia prowadzone są w częstotliwości wskazanej przez Państwa z podziałem na grupy kursantów, w zależności od poziomu ich wiedzy i znajomości języka. Nasz lektor na życzenie może podczas pierwszych zajęć przeprowadzić testy lub rozmowy poziomujące, aby ustalić najlepszy dla Państwa pracowników podział.

 • Tymczasem na Naszym blogu

  • Jak zalogować się na zajęcia zdalne?
   Wiemy, że obecnie wielu naszych uczniów przebywa na izolacji lub kwarantannie, dlatego umożliwiamy wam udział w zajęciach zdalnie. JAK TO DZIAŁA? Podczas kwarantanny w godzinie swojej lekcji łączysz się z nauczycielem za pośrednictwem ...
  • Zimowisko 2022
   Już w lutym 2022 zapraszamy na magiczne Zimowisko z językiem angielskim! Przez dwa tygodnie ferii będziemy się bawić i uczyć. A co dokładnie nas czeka? Każdego dnia oferujemy opiekę od 8.00 do 15.00. W czasie zajęć dzieci grają i bawią się ...
 • Zapisy na zajęcia językowe

  ilość miejsc ograniczona

 • Szkoła językowa WELCOME TO ENGLISH Mysłowice