+48 602 612 866

biuro@welcometoenglish.pl

  • Polski
  • English
 • Dzieci i młodzież

  Nasza szkoła uczy dzieci od 6 roku życia. W nauce korzystamy wyłącznie z dobrych, sprawdzonych, choć wymagających podręczników National Geographic oraz własnej wiedzy i doświadczenia. Nasi uczniowie osiągają znakomite rezultaty w nauce, wygrywają konkursy językowe oraz pięknie mówią po angielsku. Już w drugim roku nauki u nas dzieci realizują materiał przewidziany dla czwartej klasy szkoły podstawowej.

  Twoje dziecko chodzi już do szkoły lub zna podstawy języka? To cudownie, może zacząć naukę u nas od wyższego poziomu. Zadzwoń i umów się na spotkanie, a nasz lektor przeprowadzi krótką rozmowę z tobą i dzieckiem, by ustalić od którego poziomu rozpocząć naukę.

  Oferta naszej szkoły dla młodzieży jest równie bogata i ciekawa. To nie będą nudne lekcje z podręcznikiem. Uczymy w rok tego, co w innych szkołach językowych trwa dwa lata. Każdy nowy uczeń wypełnia u nas test językowy, który kwalifikuje go do odpowiedniej grupy. Podręczniki, z których korzystamy należą do najlepszych na rynku, będąc jednocześnie bardzo atrakcyjnymi cenowo. Dzięki współpracy z wydawnictwem Nowa Era oferujemy państwu podręczniki National Geographic Learning ze znaczną zniżką.

  Oprócz nauki z podręczników nasi uczniowie mogą korzystać z obszernej biblioteki tytułów anglojęzycznych. Część z nich przerabiamy na zajęciach jako lektury. Zajęcia te są szczególnie lubiane przez naszych uczniów.

  Oprócz cotygodniowych zajęć nasza szkoła oferuje dzieciom niezapomniane atrakcje. Organizujemy zabawy na Halloween, Boże Narodzenie, Dzień Dziecka i wiele innych okazji. Dodatkowo za pośrednictwem naszej szkoły możesz wysłać dziecko na obóz językowy do Anglii lub Szkocji.

 • Tymczasem na Naszym blogu

  • Każdy może być Odkrywcą!
   Jak już wiecie od września korzystam z podręczników National Geographic learning, które są bardzo ciekawe, kolorowe i mają pewien gadżet, który świetnie dopełnia „odkrywczej” natury tych książek....
  • FCE czy TOEFL? Czym to się różni?
   Coraz więcej uczniów i studentów myśli o studiowaniu za granicą. Jednak w tym celu niezbędne jest posiadanie certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego. Jest ich kilka: FCE, CAE i CPE, a także IELTS oraz TOEFL. Dziś ...
 • Zapisy na zajęcia językowe

  ilość miejsc ograniczona

 • Szkoła językowa WELCOME TO ENGLISH Mysłowice