+48 602 612 866

biuro@welcometoenglish.pl

  • Polski
  • English
 • Dzieci i młodzież

  Nasza szkoła uczy dzieci od 6 roku życia. W nauce korzystamy wyłącznie z dobrych, sprawdzonych, choć wymagających podręczników National Geographic oraz własnej wiedzy i doświadczenia. Nasi uczniowie osiągają znakomite rezultaty w nauce, wygrywają konkursy językowe oraz pięknie mówią po angielsku. Już w drugim roku nauki u nas dzieci realizują materiał przewidziany dla czwartej klasy szkoły podstawowej.

  Twoje dziecko chodzi już do szkoły lub zna podstawy języka? To cudownie, może zacząć naukę u nas od wyższego poziomu. Zadzwoń i umów się na spotkanie, a nasz lektor przeprowadzi krótką rozmowę z tobą i dzieckiem, by ustalić od którego poziomu rozpocząć naukę. Przyjmując nowych uczniów unikamy robienia testów poziomujących. Niestety pisane w stresie, zazwyczaj nie dają one miarodajnych wyników.

         

  Oferta naszej szkoły dla młodzieży jest równie bogata i ciekawa. To nie będą nudne lekcje z podręcznikiem. Podręczniki, z których korzystamy należą do najlepszych na rynku, będąc jednocześnie bardzo atrakcyjnymi cenowo. Dzięki współpracy z wydawnictwem Nowa Era oferujemy państwu podręczniki National Geographic Learning w cenie kursu. Zapisując do nas dziecko masz pewność, że nie poniesiesz już żadnych dodatkowych kosztów.

     

  Oprócz nauki z podręczników nasi uczniowie mogą korzystać z obszernej biblioteki tytułów anglojęzycznych. Część z nich przerabiamy na zajęciach jako lektury. Zajęcia te są szczególnie lubiane przez naszych uczniów.

  Oprócz cotygodniowych zajęć nasza szkoła oferuje dzieciom niezapomniane atrakcje. Organizujemy zabawy na Halloween, Boże Narodzenie, Dzień Dziecka i wiele innych okazji. Dodatkowo za pośrednictwem naszej szkoły możesz wysłać dziecko na obóz językowy do Anglii lub Szkocji.

      

 • Tymczasem na Naszym blogu

  • Jak zalogować się na zajęcia zdalne?
   Wiemy, że obecnie wielu naszych uczniów przebywa na izolacji lub kwarantannie, dlatego umożliwiamy wam udział w zajęciach zdalnie. JAK TO DZIAŁA? Podczas kwarantanny w godzinie swojej lekcji łączysz się z nauczycielem za pośrednictwem ...
  • Zimowisko 2022
   Już w lutym 2022 zapraszamy na magiczne Zimowisko z językiem angielskim! Przez dwa tygodnie ferii będziemy się bawić i uczyć. A co dokładnie nas czeka? Każdego dnia oferujemy opiekę od 8.00 do 15.00. W czasie zajęć dzieci grają i bawią się ...
 • Zapisy na zajęcia językowe

  ilość miejsc ograniczona

 • Szkoła językowa WELCOME TO ENGLISH Mysłowice