+48 602 612 866

biuro@welcometoenglish.pl

  • Polski
  • English
 • Każdy może być Odkrywcą!

  Jak już wiecie od września korzystam z podręczników National Geographic learning, które są bardzo ciekawe, kolorowe i mają pewien gadżet, który świetnie dopełnia „odkrywczej” natury tych książek.

  2016-12-08-20-41-39

  Niezależnie od podręczników wydawnictwo Nowa Era wydaje i sprzedaje magazyn dla dzieci i młodzieży National Geographic Odkrywca. To świetne, ciekawe wydawnictwo pełne artykułów o naturze, kulturze i zjawiskach wydawane w wersji dwujęzycznej. Moi uczniowie co miesiąc (tak są bowiem publikowane) dostają je, żeby sobie poczytać, nauczyć się czegoś fajnego, a przede wszystkim rozwijać swoje zainteresowanie otaczającym ich światem!

  Gazetki nie są grube, więc nie zniechęcają dzieci swoją objętością. Są za to pełne najpiękniejszych zdjęć National Geographic. Zawarte w nich teksty napisane są prostym językiem, mają dużą czcionkę i nawet najmłodsi adepci czytania świetnie sobie z nimi radzą.

  Przy każdym z tekstów znajduje się „ciekawostka”. Jeśli artykuł jest po Polsku, to ciekawostka po Angielsku i odwrotnie. Dodatkowo, artykuły w wersji angielskiej mają z góry określony limit słów bazowych jakie dziecko znać powinno aby sobie z nim poradzić, a słowa trudniejsze znajdują się z słowniczku.

  Artykuły pisane w języku angielskim są krótsze, jednak żaden z artykułów w gazetce nie jest dłuższy niż 2 strony.

  Tematyka magazynu jest niesamowicie różnorodna. Od kosmosu, przez zwierzęta i ich zwyczaje, po zwyczaje żywieniowe Norwegów.

  Czy wiedzieliście, że przeciętny Norweg zjada 5 kilo pizzy rocznie!? Ja nie miała pojęcia!!!

  Samo oglądanie zdjęć w magazynie jest niesamowicie fascynujące, a co najlepsze – aby zamawiać je dla swojego dziecka wcale nie trzeba być nauczycielem ani uczyć się z książek National Geographic.Wystarczy wejść na stronę wydawnictwa tutaj.

  Polecam! Do czytanie dzieciom, z dziećmi, a także kiedy dzieci już śpią ?

 • Tymczasem na Naszym blogu

  • Każdy może być Odkrywcą!
   Jak już wiecie od września korzystam z podręczników National Geographic learning, które są bardzo ciekawe, kolorowe i mają pewien gadżet, który świetnie dopełnia „odkrywczej” natury tych książek....
  • FCE czy TOEFL? Czym to się różni?
   Coraz więcej uczniów i studentów myśli o studiowaniu za granicą. Jednak w tym celu niezbędne jest posiadanie certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego. Jest ich kilka: FCE, CAE i CPE, a także IELTS oraz TOEFL. Dziś ...
 • Zapisy na zajęcia językowe

  ilość miejsc ograniczona

 • Szkoła językowa WELCOME TO ENGLISH Mysłowice