+48 602 612 866

biuro@welcometoenglish.pl

  • Polski
  • English
 • Kilka słów o nas

  Szkoła językowa WELCOME TO ENGLISH powstała w 2012 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie na nauczanie języków obcych już wśród najmłodszych dzieci. Zajmujemy się kształceniem dzieci od 6 roku życia, młodzieży, jak również dla dorosłych. Nasi lektorzy prowadzą również zajęcia w przedszkolach na terenie Mysłowic i nie tylko.

  Dokładamy wszelkich starań, aby nasi uczniowie pokochali język angielski i uważali naukę za przyjemność. Żeby to osiągnąć oprócz zajęć lekcyjnych oferujemy naszym uczniom wiele dodatkowych atrakcji: Soboty Filmowe, zabawy karnawałowe, imprezy z okazji Halloween czy spotkania z Mikołajem. W naszej szkole odbywają się również zajęcia w okresie ferii zimowych i wakacji, które pomogą uatrakcyjnić wakacje w mieście.

    

  Oferujemy zajęcia w różnych grupach wiekowych na różnych poziomach zaawansowania. Każdy uczeń przed przyjęciem odbywa krótką rozmowę z lektorem, która pozwala dobrać dla niego najlepszą grupę. Prowadzimy zajęcia w grupach, co pozwala na rozwijanie języka mówionego, lecz pilnujemy by liczba dzieci w grupie nie przekroczyła 10 osób, aby nauczyciel mógł każdemu poświęcić dostatecznie dużo swojej uwagi. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut. W porównaniu z innymi szkołami językowymi jest to znaczna oszczędność czasu poświęconego na dojazdy, a z doświadczenia wiemy, że taka ilość lekcji jest zupełnie wystarczająca aby dzieci osiągały doskonałe rezultaty. Nasi uczniowie są laureatami wielu konkursów językowych, w tym konkursu FOX, który organizujemy w szkole co roku, zdają egzaminy FCE i maturę z doskonałymi wynikami.

  Program nauczania w naszej szkole oparty jest na materiałach National Geographic Learning. Nasi lektorzy dysponują bardzo bogatą biblioteką materiałów: zdjęć, filmów, książek, które uatrakcyjniają naukę i pomagają nam rozwijać świadomych młodych ludzi. Podręczniki, z których korzystamy pozwalają nam poznać życie ludzi na całym świecie, odkryć piękny świat przyrody, a także zrozumieć różnice kulturowe. Podczas zajęć uczniowie korzystają wyłącznie z podręczników, nie zależy nam bowiem na uczeniu ich pisania, dlatego odrzucamy ćwiczenia, zastępując je grami i zabawami w języku angielskim.

  Nasi uczniowie już od 3 roku nauki co najmniej raz w roku czytają lekturę w języku angielskim. Dzięki temu nauka języka obcego jest znacznie bardziej zbliżona do nauki języka ojczystego w swojej formie, a same dzieci odkrywają, że czytanie książek po angielsku nie jest ani trudne, ani tak straszne jak im się wydawało.

  Zależy nam również na tym, aby nasi uczniowie radzili sobie dobrze w szkole, dlatego każdy z uczniów może zgłosić się do nas ze szkolnymi problemami. Nasi lektorzy zawsze znajdą chwilę, aby wytłumaczyć zagadnienie i rozwiać wszelkie wątpliwości.

 • Tymczasem na Naszym blogu

  • Jak zalogować się na zajęcia zdalne?
   Wiemy, że obecnie wielu naszych uczniów przebywa na izolacji lub kwarantannie, dlatego umożliwiamy wam udział w zajęciach zdalnie. JAK TO DZIAŁA? Podczas kwarantanny w godzinie swojej lekcji łączysz się z nauczycielem za pośrednictwem ...
  • Zimowisko 2022
   Już w lutym 2022 zapraszamy na magiczne Zimowisko z językiem angielskim! Przez dwa tygodnie ferii będziemy się bawić i uczyć. A co dokładnie nas czeka? Każdego dnia oferujemy opiekę od 8.00 do 15.00. W czasie zajęć dzieci grają i bawią się ...
 • Zapisy na zajęcia językowe

  ilość miejsc ograniczona

 • Szkoła językowa WELCOME TO ENGLISH Mysłowice