+48 602 612 866

biuro@welcometoenglish.pl

  • Polski
  • English
 • Prywatne przedszkola

  Nasza szkoła posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

  Jako szkoła zapewniamy Państwu zajęcia oparte o nasze autorskie programy nauczania. Stawiamy przede wszystkim na mowę, nie korzystamy z podręczników. Nasi lektorzy dysponują ogromną bazą materiałów wizualnych typu “flashcards”, również włąsnego autorstwa, dostosowanych do tematyki zajęć, jak również obszerną biblioteką dziecięcej literatury angielskiej. Podczas zajęć stosujemy metodę naturalną oraz metodę Total Physical Response. Aby zachęcić dzieci do nauki nasi lektorzy przynoszą na zajęcia Maty Zzuple, plakaty, mega domino, memory i inne materiały, które pomogą uatrakcyjnić zajęcia. Grupom najstarszym przygotowujemy również karty pracy po zakończeniu danego działu w formie kolorowanek, zadań wymagających łączenia elementów lub układanek. 

  Zajęcia zawsze prowadzone są według planu: piosenka na powitanie, wprowadzenie tematu, przerwa śródlekcyjna, drylowanie słownictwa, zakończenie zajęć.

  Koszt zajęć prowadzonych przez naszych ustalany jest indywidualnie z każdym z przedszkoli. W cenę wliczony jest już dojazd lektora do Państwa placówki oraz wszelkie materiały potrzebne do zajęć. Za swoją pracę wystawiamy Państwu fakturę pod koniec każdego miesiąca zależną od ilości przepracowanych godzin.

  Na życzenie nasi lektorzy przygotowują dzieci do konkursów językowych oraz pomagają w przygotowaniu przedstawień od strony językowej. Zawsze zachęcamy przedszkola aby na zakończeniu roku czy Dniu Matki zaprezentować również umiejętności językowe dzieci.

 • Tymczasem na Naszym blogu

  • Jak zalogować się na zajęcia zdalne?
   Wiemy, że obecnie wielu naszych uczniów przebywa na izolacji lub kwarantannie, dlatego umożliwiamy wam udział w zajęciach zdalnie. JAK TO DZIAŁA? Podczas kwarantanny w godzinie swojej lekcji łączysz się z nauczycielem za pośrednictwem ...
  • Zimowisko 2022
   Już w lutym 2022 zapraszamy na magiczne Zimowisko z językiem angielskim! Przez dwa tygodnie ferii będziemy się bawić i uczyć. A co dokładnie nas czeka? Każdego dnia oferujemy opiekę od 8.00 do 15.00. W czasie zajęć dzieci grają i bawią się ...
 • Zapisy na zajęcia językowe

  ilość miejsc ograniczona

 • Szkoła językowa WELCOME TO ENGLISH Mysłowice