1 2 3
skoła językowa, język angielski Mysłowice - urodziny po angielsku skoła językowa, język angielski Mysłowice - wakacje w mieście SUMMER CAMP skoła językowa, język angielski Mysłowice - kursy zawodowe

Szkoła podstawowa

Nasza szkoła uczy dzieci od 6 roku życia. W nauce korzystamy wył±cznie z dobrych, sprawdzonych, choć wymagaj±cych podręczników oraz własnej wiedzy i do¶wiadczenia. Nasi uczniowie osi±gaj± znakomite rezultaty w nauce, wygrywaj± konkursy językowe oraz pięknie mówi± po angielsku. Już w drugim roku nauki u nas dzieci realizuj± materiał przewidziany dla czwartej klasy szkoły podstawowej.

Twoje dziecko chodzi już do szkoły lub zna podstawy języka? To cudownie, może zacz±ć naukę u nas od wyższego poziomu. Zadzwoń i umów się na spotkanie, a nasz lektor przeprowadzi krótk± rozmowę z tob± i dzieckiem, by ustalić od którego poziomu rozpocz±ć naukę.

Oprócz cotygodniowych zajęć nasza szkoła oferuje dzieciom niezapomniane atrakcje. Organizujemy zabawy na Halloween, Boże Narodzenie, Dzień Dziecka i wiele innych okazji. Dodatkowo za po¶rednictwem naszej szkoły możesz wysłać dziecko na obóz językowy do Anglii lub Szkocji.


Szkoła językowa w Mysłowicach - zajęcia wakacyjne

Polecamy

Zajęcia wakacyjne Urodziny Kursy