+48 602 612 866

biuro@welcometoenglish.pl

  • Polski
  • English
 • Zajęcia wakacyjne i zimowiska

  W wakacje 2022 zapraszamy na 3 turnusy nauki i zabawy:

  27.06 – 10.07

  4.07 – 8.07

  11.07 – 15.07

  Oferujemy:

  opieka od 8.00 do 15.00

  obiady z restauracji Braks

  codzienna nauka angielskiego

  booktelling

  dogoterapia

  zajęcia plastyczne

  dużo czasu na dworze

  Cena z 1 turnus (od poniedziałku do piątku) 400 zł
  Cena za 1 dzień 90 zł

   

   

   

  Wakacyjne zajęcia z językiem angielskim są ciekawym sposobem na spędzenie wakacji w mieście. Zajęcia odbywają się w tygodniowych turnusach, w godzinach przedpołudniowych. Jest to idealny sposób by nadrobić zaległości, przygotować się do dalszej nauki, ale przede wszystkim nie nudzić się w wakacje! Zajęcia nie mają charakteru nauki, dzieci bawią się, grają w gry oraz wykonują inne ciekawe zajęcia w otoczeniu języka angielskiego. Codzienne obcowanie z językiem pozwala w sposób nieświadomy znacznie poszerzyć zasób słownictwa, struktur językowych, jak również pozbyć się barier komunikacyjnych, bardzo częstych w przypadku języków obcych.

  Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku i trwają od godziny 8:00 do 15:00. Każdy dzień ma swój temat przewodni do którego dobrane są gry i zabawy. W trakcie zabaw dzieci poznają słówka i zwroty w języku angielskim. Wszelkie materiały potrzebne do zajęć zapewnia szkoła. Dzieci przynoszą za sobą jedynie drugie śniadanie, na zjedzenie którego mają czas podczas przerwy.

  Jeżeli tylko pozwala na to pogoda, część dnia spędzamy w parku, gdzie gramy w podchody, bawimy się na placu zabaw oraz korzystamy ze słońca.

         

 • Tymczasem na Naszym blogu

  • Jak zalogować się na zajęcia zdalne?
   Wiemy, że obecnie wielu naszych uczniów przebywa na izolacji lub kwarantannie, dlatego umożliwiamy wam udział w zajęciach zdalnie. JAK TO DZIAŁA? Podczas kwarantanny w godzinie swojej lekcji łączysz się z nauczycielem za pośrednictwem ...
  • Zimowisko 2022
   Już w lutym 2022 zapraszamy na magiczne Zimowisko z językiem angielskim! Przez dwa tygodnie ferii będziemy się bawić i uczyć. A co dokładnie nas czeka? Każdego dnia oferujemy opiekę od 8.00 do 15.00. W czasie zajęć dzieci grają i bawią się ...
 • Zapisy na zajęcia językowe

  ilość miejsc ograniczona

 • Szkoła językowa WELCOME TO ENGLISH Mysłowice